اخبار > نتایج مسابقات برگزار شده به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) اعلام گردیداخبار

بمناسبت روز دانشجو (16 آذر) جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاهیان شهرستان زاهدان در دانشگاههای مختلف مورخ 16 آذر لغایت 1 دی برگزار گردید.

در قسمت آقایان میزبان مسابقات  در رشته طناب کشی کارکنان و فوتسال دانشجویان و فوتسال کارکنان، دانشگاه علوم پزشکی بود که در پایان این دوره از مسابقات در رشته طناب کشی تیم علوم پزشکی به مقام اول و تیم دانشگاه سیستان و بلوچستان  به مقام دوم و تیم دانشگاه آزاد به مقام سوم دست یافتند.

در رشته والیبال کارکنان (آقایان ) میزبان مسابقات دانشگاه سیستان و بلوچستان بود که در آن تیم دانشگاه سیستان و بلوچستان به مقام اول و تیم دانشگاه علوم پزشکی به مقام دوم و تیم دانشگاه آزاد به مقام سوم دست یافتند.و همچنین در والیبال دانشجویان به میزبانی دانشگاه پیام نور ،تیم دانشگاه سیستان و بلوچستان به مقام اول و تیم دانشگاه پیام نور به مقام دوم و تیم دانشگاه علوم پزشکی به مقام سوم دست یافتند.

در رشته بسکتبال برادران به میزبانی دانشگاه آزاد زاهدان ، تیم دانشگاه آزاد به مقام اول و تیم دانشگاه علوم پزشکی به مقام دوم و تیم دانشگاه سیستان و بلوچستان به مقام سوم دست یافتند.

در رشته شنا برادران  به میزبانی دانشگاه سیستان و بلوچستان ، آقای امیر حسین جهانتیغ دانشجوی رشته شنوایی سنجی در ماده 50 متر کرال سینه به مقام اول دست یافت و علی جهانتیغ دانشجوی رشته پزشکی در 50 متر قورباغه به مقام دوم دست یافت و آقای محمد علی برخوردار دانشجوی رشته دندانپزشکی در ماده 50 متر پروانه به مقام دوم دست یافت و آقای اشکان آذر کیش دانشجوی رشته ارشد فیزوتراپی در ماده کرال پشت به مقام دوم دست یافت.

در رشته دوومیدانی آقایان به میزبانی دانشگاه آزاد در ماده 100 متر و پرتاب وزنه ،  دانشگاه آزاد به مقام اول  و  دانشگاه علوم پزشکی به مقام دوم و دانشگاه سیستان و بلوچستان به مقام سوم دست یافتند و همچنین در ماده پرش طول و دو 3000 متر دانشگاه آزاد به مقام اول و دانشگاه سیستان و بلوچستان به مقام دوم و دانشگاه علوم پزشکی به مقام سوم دست یافتند.

 

همچنین در قسمت بانوان مسابقات بسکتبال و والیبال به میزبانی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار گردید که در بسکتبال تیم دانشگاه آزاد به مقام اول و تیم دانشگاه سیستان و بلوچستان به مقام دوم و تیم دانشگاه علوم پزشکی به مقام سوم دست یافتند.و در والیبال تیم دانشگاه آزاد به مقام اول و تیم دانشگاه علوم پزشکی به مقام دوم و تیم دانشگاه سیستان و بلوچستان به مقام سوم دست یافتند.


سه شنبه ١٤ دی ١٣٩٥ ١١:٠٤ فوق برنامه, جشنواره فرهنگي 91, معاونت دانشجويي و فرهنگي, تربيت بدني, جام رمضان 91, تربيت بدني, رفاه و تعاون, تغذيه, مشاوره, فوق برنامه, خوابگاهها, Notifications, عمومي, News, شوراي انضباطي, شوراي انضباطي, مشاوره, تغذیه, فناوری اطلاعات, شهدای گمنام, خوابگاهها ١٤٢٤٣

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اخبار

بازگشایی مجدد جکوزی و سونا بخار
بازگشایی مجموعه ورزش های آبی شهید ویزش فرد در ماه مبارک رمضان
برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
اطلاعیه فوری: کلینیک سیار دندانپزشکی
ثبت نام وام بنیاد علوی اردیبهشت 97
آغاز ثبت نام وام ضروری اردیبهشت 97
برگزاری برنامه کوهنوردی در کوههای اطراف زاهدان
اطلاعیه اداره رفاه: ثبت نام وام تحصیلی (کمک هزینه) و وام مسکن
معاونت بهداشتی با همکاری معاونت آموزشی برگزار میکند: المپیاد سلامت دانشجویی ویژه دانشجویان رشته های علوم پزشکی
شماره حساب جدید جهت رزرو غذا
اطلاعیه مدیریت تربیت بدنی: بازگشایی استخر
برگزاری برنامه کوهنوردی در کوههای اطراف زاهدان
اطلاعیه اداره امور رفاهی: قابل توجه دانشجویان متقاضی دریافت وام بنیاد علوی
دریافت کارت بیمه حوادث دانشجویی
اطلاعیه مدیریت تربیت بدنی
کسب مقام اول دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در مسابقات قهرمانی جودو استان
قابل توجه علاقه مندان به مربیگری در سالن های ورزشی
اطلاعیه اداره رفاه
قابل توجه دانشجویان روزانه متقاضی وام تحصیلی (کمک هزینه) و وام مسکن
ثبت نام مجدد وام ضروری

محتوای مرتبط